Üzümlü

Üzümlü Kiralık Villalar 

Üzümlü Kiralık Villalar, Antalya ilinin Kalkan ilçesi sınırları içinde bulunan Üzümlü, doğal güzellikleri ve turistik açıdan önemli noktaları ile dikkat çeken bir bölgedir. Üzümlü, özellikle son yıllarda Kalkan ve Kalkan bölgesindeki tatilcilerin ilgisini çekmeye başlamıştır. Kalkan, Üzümlü nün en yakın turistik beldesidir ve Kalkan üzerinden Üzümlü ye ulaşmak mümkündür. Bölgede doğal güzelliklerin yanı sıra tarihi kalıntılar da bulunmaktadır. Bölgedeki antik kentler, turistlerin ilgisini çeken önemli tarihi yerlerdendir.

Üzümlü villaları, denizi, doğası, tarihi ve kültürel zenginlikleri ile tatilciler için ideal bir tatil fırsatıdır. Bölgede yapılacak pek çok aktivite olması üzümlü bölgesinin ne kadar canlı bir tatil beldesi olduğunu gösterir. Su sporları, dalış, tekne turları, yürüyüş, bisiklet gibi pek çok aktiviteleri yapmak tatil keyfinizi daha çok arttıracaktır. Üzümlü Kalkan’ın en önemli özelliklerinden biri de doğal yaşam alanlarıdır. Bölgede doğa yürüyüşü yapmak, kamp yapmak veya piknik yapmak mümkündür. Üzümlü villaları, yemyeşil doğası ve sakinliği ile tatilcilerin tercih ettiği bir yer haline gelmiştir.

Üzümlü Kiralık Villalar Seçenekleri 

Üzümlü kiralık villalar, Kalkan Bölgesinde yer alan konaklama seçenekleri arasında tatilcilerin ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte kiralık villalar yer almaktadır. Üzümlü kiralık villalar ın bir çoğu, deniz manzaralı ve doğa ile iç içe olan alanlarda konumlanır. Üzümlü Kalkan bölgesinde yer alan villalar doğal güzellikleri konforlu bir tatil imkanı ile birleştiriyor.

Özel kiralık villalar, modern tasarımı ve özenli detayları ile tatil severlerin beklentilerini karşılamak için özel olarak tasarlanmış bir tatil seçeneği sunuyor. Üzümlü Villaları, Balayı villaları, korunaklı havuzlu villalar, muhafazakar villalar, özel havuzlu villalar, jakuzili villalar, evcil hayvan dostu villalar, çocuk havuzlu villalar gibi seçenekleri bulunmaktadır. Bu villalarımız denize ve Kalkan merkeze araçla 10 dk mesafededir.

Üzümlü Kiralık Villalar Özellikleri 

Üzümlü Kiralık Villalar’ın en önemli özelliklerinden biri, özel bir yüzme havuzuna sahip olmasıdır. Misafirler, güneşlenmek veya yüzme keyfi yapmak için havuzu özgürce kullanabilirler. Ayrıca, villanın bahçesi yeşil alanları, çiçekleri ve ağaçları ile zengin bir doğal ortama sahiptir. Misafirler burada huzurlu bir yürüyüş yapabilir veya doğayla iç içe zaman geçirebilirler.

Villalar geniş ve konforlu odaları ile de dikkat çekiyor. Her odada en az bir adet size özel yatak bulunuyor. Yatakların konforu ve yüksek kalitesi sayesinde misafirlerin dinlenmesi sağlanıyor. Aynı zamanda villalarda bulunan odaların tamamı klima, uydu TV ve ücretsiz internet gibi modern imkanlarla donatılmıştır. Üzümlü, Kalkan bölgesinde ve çevresinde kiralık villamızda tatil yapmak için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Whatsapp Telefon