Balayı Villaları

Balayı Villaları 

Balayı Villaları, Kaş, Kalkan ve Fethiye bölgelerinde bulunan balayı çiftlerine özel olarak tasarlanmış balayı villaları, özel yüzme havuzlu, jakuzili, muhafazakar havuzlu, deniz manzaralı kiralık villalar olarak özel olarak dizayn edilmiştir. Yeni evli çiftlerimiz için gözlerden uzak tatil imkanı sunmaktadır. Balayı villaları, tatilini kendilerine özel yüzme havuzu bulunan kiralık villa seçenekleri arasında yer almaktadır. Bu villalarımız konseptinde özel yüzme havuzu, sauna, jakuzi, ısıtmalı kapalı havuz gibi özellikler bulunmaktadır. 

Balayı Villaları Özellikleri 

Kiralık balayı villaları, yeni evli çiftler için özel olarak hazırlanmış içerisinde özel yüzme havuzu, jakuzi, sauna, hamam, havuz ısıtması gibi çeşitli seçenekler bulunmaktadır. Balayı Villaları, balayı çiftlerinin hayallerini gerçeğe dönüştürmektedir. Balayı villaları kategorisinde yer alan villalarda konaklayan misafirlerimiz için tatillerini daha keyifli hale getirecek bilardo masası, masa tenisi, langırt, salıncak ve barbekü gibi çeşitli seçeneklerde bulunmaktadır. 

Balayı Villası Fiyatları 

Balayı Villası, fiyatları villaların özelliklerine ve villaların konumuna göre farklılık gösterebilir. Balayı villaları, fiyatlandırması denize yakın, merkeze yakın, villanın içerisinde bulunan özelliklerine göre değişmektedir. 

 

Whatsapp Telefon