Kalabalık Aile Villaları

KALABALIK AİLE VİLLALARI

Ailecek yapılacak bir tatilde çeşitli yer aramak zorunda kalan bireyler mekan seçmekte bir hayli zorlanıyor. Kimi aileye bütçe fazla geliyor, kimi aileye de yeterli oda bulunmaması durumu söz konusu oluyor. Kaşta Villam sitemiz de tam olarak sizlere kalabalık aileler için villa kiralama seçeneği sunuyor. Her şey dahil sistemi olan ailelere özel villalarımızda, yeterli sayıda yatak odası, banyo ve mutfak, yemek yapmak isteyen misafirlerimiz için tam donanımlı mutfak ekipmanları bulunuyor. Ailelere özel hazırladığımız villalarda, tam olarak kalabalık ortamlarda rahat edemeyen aileler için rahat ve konforlu, hoş sohbetlerin edildiği harika bir tatil deneyimi sunuyoruz. Temizlik ve bakım konusunda son derece özenli ve titiz bir hizmete sahibiz

KALABALIK AİLE VİLLALARI ÖZELLİKLERİ 

Doğayla iç içe ve muhteşem manzarayı gözler önüne seren geniş aile villaları son derece ihtişamlı alana sahiptir. Havuzlar son derece bakımlı ve hijyenik olup temizlik uzmanları tarafından son derece titizlikle size sunulur. Villamız tamamen müşterilerin talepleri doğrultusunda eksiksiz ve tam donanımlı olarak donatılmıştır ve sizlere eksiksiz bir şekilde sunulur. Villa içerisinde yemekler uğraşmak istemeyen, sadece tatil ve havuzun keyfini çıkarmak isteyen kalabalık ailelere çok yakın olan market, kafe ve restoranlara ulaşarak yemek ve alışveriş ihtiyaçlarınızı giderebilir aynı zamanda villalara da sipariş verebilirsiniz. Villaya yakın olmasından dolayı havalimanı da tatili daha bambaşka hale getiriyor. Kalabalık ailelere özel villada tatil yapmanın en büyük avantajı her yatak odasında ebeveyn banyosu bulunmasıdır. 10, 8,6 kişilik kapasiteye sahip villalarımızdan size en uygun olanını seçebilirsiniz.

KALABALIK AİLELERE ÖZEL VİLLA KİRALAMA SEÇENEKLERİ

Kalabalık tatililer çıkmak isteyen aileler ve gruplar için villa kiralama en güzel tatil seçeneğidir. Günlük veya istenilen süre zarfında tatil yapabilme imkanı sunan villa kiralama hizmetimiz tüm talep ve isteklerinize memnuniyetle cevap verecektir. Villa kiralama hizmetimizde tek amacımız sizlere tamamen eksiksiz ve konforlu bir tatil deneyimi yaşatmaktır. Hijyenik koşullara sahip tüm bakımları ve rahat tatil deneyimini size garantileyen Kaşta Villam hizmetimizle iletişime geçerek hızlı ve güvenli bir şekilde tatil planınızı paylaşabilirsiniz.

Whatsapp Telefon