Satılık Villalar

Satılık Villa ve Arsalar

Satılık villa ve arsalar, Antalya bölgesinde satılık villa, Arsa ve Daireler de pandemiden sonra çok fazla bir talep oldu. Akdeniz’in eşsiz güzelliklerini yaşamak isteyen yerli ve yabancı insanların en fazla ilgi gösterdiği yer olan Antalya bölgesinde satılık emlaklarda bu talepten dolayı fiyatlar çok değişkenlik gösteriyor. Kaşta Villam olarak özellikle Kaş, Kalkan ve Finike gibi turizmin gözde bölgelerinde satılık villa, satılık arsa, satılık dairelerde her bütçeye uygun emlakları titizlikle inceleyerek müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz ve yerli, yabancı bir çok müşterilerimizi bu bölgelerde gayrimenkul sahibi yapıyoruz.

Satılık Villalar

Satılık villalar, özellikle Kaş ve Kalkan’da bulunmaktadır. Villa turizminin başkenti olan Kaş ve Kalkan bölgesinde binlerce villa bulunmaktadır. Bu villalar yaz aylarında günlük ve haftalık kiralama yapıldığından dolayı bölgenin önemli bir turizm kaynağı olmuştur. Bu nedenle yatırım yapmak isteyenlerinde ilgisini çeken bu villalar, villasina göre haftalık kirası 25 bin le 300 bin lira arası değişen uğraşsız bir gelir kaynağı olması sebebiyle, yerli yabancı bir çok kişi bu bölgelerimizde villa sahibi olmak için çok talepte bulunmaktadır. Kaşta Villam bölgenin en büyük villa kiralama firmaları arasındadır.

Satılık Arsalar

Satılık arsa, almak yatırımcılar tarafından en iyi yatırım olarak değerlendirilmektedir. Yıllık fiyat artışları %200 leri bulan arsalar konusunda KaştaVillam size Batı Antalya’nın en gözde satılık arsa larını titizlikle inceleyerek, arsa yı alan müşterilerini en doğru şekilde bütçesine göre yönlendirmektedir. 

Satılık Daireler 

Kaş, Kalkan, Finike satılık daire bulmak günümüzde oldukça zordur. Bunun en büyük sebebi dairelerin yaz aylarında apart olarak değerlendirilip, günlük ve haftalık tatilcilere kiraya verilerek önemli bir gelir edildiğinden dolayı kimse dairesini kolay kolay satmak istemiyor. Talep olduğu taktirde KaştaVillam olarak bizler sizin için, istediğiniz bölgedeki satılık daireleri araştırıp, yerinde inceleyerek sizlerin talebini karşılıyor, sizleri ev sahibi yapıyoruz.

Whatsapp Telefon