Kaş Villaları

Kaş Villaları - Kaş/Antalya 

Kaş villaları, Kaş Kiralık Villalar, Kaş ve çevresinde bulunan özel havuzlu villalar, deniz manzaralı villalar, denize sıfır villalar, Çukurbağ Yarımadası Villaları, Çukurbağ, Bayındır, Ağullu, Gökseki, Pınarbaşı, Limanağzı, Büyükçakıl, Çukurbağ Köyü mahallelerinde bulunan, muhafazakar havuzlu, korunaklı havuzlu, balayı villalaları, çocuk havuzlu villalar, özel bahçeli villalar, kalabalık aile villalalar gibi seçenekleri kapsamaktadır. Kaş villaları, Kaş merkeze yakın yada araçla en uzun 15 dk sürüş mesafesindedir. Kaş kiralık villalar, da konaklama yaparsanız Kaş ın muhteşem tertemiz denizinin tadını çıkartırken, Kaş ta Dalış turizmi, Kekova tekne turları, At binme, Likya yolu yürüyüşü, Kaş gece hayatı ve Balık restaurantlarında, muhteşem bir villa tatili geçebilirsiniz.

Kaş tatil villaları, Kaş kiralık villalar, Kaş villaları, Kaş özel havuzlu villalar, Kaş deniz manzaralı villalar seçenekleri ile sizlere hayalinizdeki tatili yaşama imkanı sunuyoruz.

Kaş Villaları Özellikleri 

Kaş villaları nda konaklayan misafirlerimiz Kaputaş plajı ve Patara Plajı kumsalına günübirlik gitmek ve bu dünyaca ünlü plajlarda denizin tadına varmak sizin için sadece 15 dakika ve 40 dakika sürüş mesafesindedir.

www.kastavillam.com  sizlere en güzel Kaş villaları nı sunarak huzurlu bir tatil vaadediyor. İyi tatiller dileriz.

Whatsapp Telefon