Kiralık Villalar

KİRALIK VİLLALAR 

Kiralık villalar, Antalya, Kaş, Kalkan ve Fethiye bölgelerinde bulunan özel havuzlu kiralık villalar, Deniz manzaralı ve doğa manzaralı olarak farklı konumlarda bulunur. Ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte hayalini kurduğunuz kiralık villa tatili özleminizi gerçekleştirmeniz için özel olarak tasarlanmıştır. Kiralık villa tatili, otel ortamından sıkılan, gözlerden uzak bir tatil isteyen misafirlerimiz için ideal bir seçenektir. Kaşta Villam firması olarak sizlere hayalinizdeki tatili yaşama imkanı sunuyor, sizlere unutulmaz bir kiralık villa tatil deneyimi yaşatmak için sabırsızlanıyoruz.

KİRALIK VİLLA ÖZELLİKLERİ 

Antalya, Kaş, Kalkan ve Fethiye Bölgelerinde bulunan kiralık villalar ın en büyük özelliği sadece size ait olan özel yüzme havuzu, şezlonglar, yemeklerinizi rahatlıkla yapabileceğiniz her türlü mutfak araç gereçleri ve istediğiniz saatte girip çıkabileceğiniz bir tatil fırsatı sunar. Kiralık villalar, haftalık, günlük olarak kiralama yapılabilmektedir.

KİRALIK VİLLA SEÇENEKLERİ 

Antalya, Kaş, Kalkan, Fethiye Kiralık Villa seçeneklerimiz arasında deniz manzaralı villalar, jakuzili villalar, geniş aile villaları, doğa manzaralı villalar, muhafazakar havuzlu villalar, özel havuzlu villalar, Kalkan villaları, Kaş villaları, Fethiye villaları, tatil villaları, saunalı villalar, hamamlı villalar, denize sıfır villalar, lüks kiralık villalar, ultra lüx villalar seçenekleri bulunmaktadır. Kiralık tatil villaları kategorisinde yer alan bu villalarda her türlü konforu bulabilirsiniz. 

Kiralık Villa Fiyatları 

Kiralık villa, fiyatları villanın özelliklerine göre farklılık gösterebilir. Bu farklılıklar denize yakın konumda olması, deniz manzaralı olması, doğa manzaralı olması, merkeze yakın konumda olması, merkeze uzak konumda olması gibi hususlardan dolayı villa fiyatları farklılık göstermektedir.

Whatsapp Telefon