Kahvaltılı Villalar

Kahvaltı Dahil Villalar 

Kahvaltı dahil villalar, genellikle balayı villaları kategorisinde yer almaktadır. Kahvaltı dahil villa kiralama, tüm villalarımızda geçerli olmadığı için balayı çiftleri için bazı villalarımızda Kahvaltı dahil kiralama yapılmaktadır. Bu villalar görkemli alanları ve lüks özellikleri ile dikkat çekmektedir. Fiyatlara dahil olan kahvaltı dahil kiralama hizmeti ile balayı çiftlerinin hayallerini gerçeğe dönüştürmektedir. 

Kahvaltı Dahil Villa Özellikleri 

Kahvaltı dahil villa kiralama hizmeti veren villalarımızda jakuzi, barbekü alanı, korunaklı özel yüzme havuzu, şezlong, şemsiye, salıncak ve deniz manzaralı havuz gibi özellikler bulunmaktadır. Bu villalarımız tatilde sabah uyanınca kahvaltınızı size servis eden güleryüzlü personelimizin ilgisi ile güne başlayabilirsiniz. 

Kahvaltı Dahil Villa Fiyatları 

Kahvaltı Dahil Villa kiralama fiyatları villaların özelliklerine göre değişen fiyatlara sahiptir. Bu villalar denize mesafesi ve konumuna göre farklılık gösterebilir. Kahvaltı dahil villa fiyatları için sayfamızı ziyaret edebilir, müşteri temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Kahvaltılı Villalar

Whatsapp Telefon