Kalkan Villaları

Kalkan Villaları - Kalkan/Kaş

Kalkan Villaları, nda tatil yapan misafirlerimiz Türkiye’de villa turizminin öncüsü olan Kalkan kiralık villalar müşterisi olduğu için çok şanslıdır. Türkiye’nin en lüks tatil villalar ının bulunduğu Kaş-Kalkan villaları, bu sektörde öncü olduğu için misafirlerin bir villa tatilinden beklentisinin neler olabileceğini çok iyi bildiği için villalarda her detayı bulabilirsiniz. Kalkan villaları,  seçeneklerimizde Kalkan kiralık villalar, İslamlar villaları, Kalamar Villaları, Kördere Villaları, Patara villaları, Sarıbelen villaları, Kınık villaları, Yalı villaları, Yeşilköy villaları, Üzümlü villaları, Akbel Villaları, Bezirgan villaları, Ulugöl villaları gibi bölge seçeneklerimiz mevcuttur.

Kalkan villaları, Kalkan kiralık villalar, Kalkan tatil villaları, Kalkan özel havuzlu villalar, Kalkan deniz manzaralı villalar seçenekleri ile sizlere keyifli bir tatil imkanı sunuyoruz.

Kalkan Villaları Özellikleri

Her bütçeye uygun kalkan villaları mızda, muhafazakar havuzlu villalar, deniz manzaralı villalar, denize sıfır villalar, ısıtmalı havuzlu villalar, balayı villaları, jakuzili villalar, sonsuzluk havuzlu villalar, çocuk havuzlu villalar, bahçeli villalar, çocuk oyun alanlı villalar, korunaklı havuzlu villalar, saunalı villalar, hamamlı tatil villaları gibi özel havuzlu tatil villaları seçeneklerini sayfamızda bulabilirsiniz. Kalkan tatil villaları bölgede tüm tatil yerlerini yakın mesafededir. 

Kalkan coğrafi bakımdan yamaç bir alan üzerinde kurulu olduğu için bazı Kalkan villaları na ulaşım dik ve rampa olabilmektedir. Kalkan villaları nda konaklayan misafirler dünyaca ünlü plajlarda denizin tadını çıkarabilir, Kalkan ın eşsiz gece hayatında eğlenceninde tadına varabilirsiniz. İngiliz ve Türk mutfağının eşsiz lezzetlerini bulabileceğiniz Kalkan restaurantlarında yemeklerinizi yiyebilirsiniz.

Dünya ünlü plajlarımız Kaputaş Plajı, Patara plajı kumsalında aileniz ve sevdiklerinizle birlikte iyi tatiller dileriz. 

www.kastavillam.com  olarak size Kalkan villaları nın özel olanlarını titizlikle inceleyerek paylaşıyoruz.

Whatsapp Telefon